Delikatny pierścionek z trzema szampańskimi diamentami.
Diamenty są uważane za dowód wiecznej miłości oraz wierności. Mówi się, że swojej surowej formie zapewniają zdrowie i dłuższe życie. Są powiązane z jasnym oraz niezależnym myśleniem. Znane miejsca wydobycia to Kimberly w Afryce, Brazylia oraz Australia.
Oprawiony w 14 - karatowe, warszawskie złoto wytapiane ze szczególną uwagą specjalnie dla Elfjoy.
Pierścionek wykonywany na zamówienie.
Czas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach możemy skrócić go do kilku dni. Prosimy wtedy o kontakt indywidualny.
BRAK produktu w magazynie oznacza, że pierścionek ze zdjęcia jest już niedostępny, lecz z przyjemnością możemy wykonać podobny, ze zbliżonym kamieniem. Zapraszamy wówczas do kontaktu mailowego: sklep@elfjoy.com
Każdy produkt zapakowany jest w ozdobne opakowanie, do którego dołączamy opisy kamieni. Podczas wyboru opcji "zapakuj na prezent" dodatkowo dołączona zostanie torebka elfjoy.