• IMG_3442
  • IMG_3442

zorza w ogrodzie

560.00 PLN

Na delikatnym, naturalnym organicznym jedwabiu, zaplecione pieczołowicie spinele, kwarce dymne i granaty wraz z najwyższej klasy labradorytem pochodzącym z Madagaskaru, o niezwykle intensywnym blasku obecnym na całej płaszczyźnie kamienia, któremu labradoryty zawdzięczają określenie 'świątynia gwiazd'.

Uważa się, że labradoryty mają działanie uspokajające. Ponoć pomagają w trudnych okresach przejściowych, przyciągając siłę i wytrwałość. Znane miejsca wydobycia labradorytów to Kanada, Madagaskar i Finlandia.

Granat jest znany z tego, że podobno pomaga osiągać sukcesy, ochrania przed złem i klęską. Znane miejsca wydobycia granatów to między innymi RPA, Afganistan, Stany Zjednoczone, Indie oraz Madagaskar.

W kulturze arabskiej kwarc dymny reprezentuje wierność i przyjaźń. Mówi się, że przywraca radość z życia osobom w żałobie. Kwarc dymny można znaleźć między innymi w Stanach Zjednoczonych, Australii, Alpach i Brazylii. 

Z uwagi na to, że każdy naszyjnik Elfjoy jest wykonywany ręcznie, w pojedynczym egzemplarzu, z naturalnych kamieni, może się on nieznacznie różnić od tego widocznego na zdjęciu. Nie oznacza to jednak, że będzie on mniej uroczy.


Wysyłka: 24 godziny