• IMG_0414
  • IMG_0414

elfjoy basic kit

190.00 PLN

Kolczyki z przeźroczystymi kryształami i spinelami w zestawie z delikatną bransoletką z zielonym onyxem i spinelami zaplecionymi na czerwonej jedwabnej nitce.

Kryształy są uważane za kamienie oczyszczające, które uwalniają pozytywną energię, oczyszczając duszę i umysł, który z kolei wzmacnia ciało. W połączeniu z turmalinem, uważanym za kamień przyjaźni i miłości, tworzą przepiękny gąszcz magicznego lasu.

Zielony Onyks wspomaga sferę prywatnego życia, chroni i sprzyja rozwiązaniu trudnych problemów, a także poprawia pamięć i koncentrację.

Spinel występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, najczęściej czerwony lub czarny, z greckiego „spinther” oznacza „iskrę”- kamień ten wzmacnia pozytywne cechy charakteru oraz podwyższa poziom energii. Kamienie te pozyskuje się głównie z Tajlandii, Kambodży i Laosu.

Wszystkie złote elementy wykonane są ze stopu 14-karatowego złota.

Do każdego zamówienia dołączamy opisy kamieni.

Długość bransoletki: 18 cm.

Długość kolczyków: ok. 2 cm.

Na specjalne życzenie możemy dostosować długość bransoletki. W takim przypadku prosimy o informację w komentarzu przy składaniu zamówienia.

Z uwagi na to, że każdy produkt w Elfjoy jest wykonywany ręcznie, w pojedynczym egzemplarzu, z naturalnych kamieni, może się on nieznacznie różnić od tego widocznego na zdjęciu. Nie oznacza to jednak, że będzie on mniej uroczy.

Wysyłka: 24 godziny