• tempImageForSave
  • IMG_0307
  • tempImageForSave
  • IMG_0307

elfjoy basic kit

190.00 PLN

Kolczyki z fluorytami i granatami w zestawie z delikatną bransoletką z zielonymi i różowymi turmalinami pieczołowicie zaplecionymi na zielonej nitce.

Zielony fluoryt, wydobywany najczęściej w Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Uważany za kamień oczyszczający czakry i duszę, wchłania negatywną energię z otoczenia. Jest również nazywany Kamieniem Geniuszy, służy altruistom i romantykom. 

Zielony turmalin pomaga w stanach zmęczenia, wprowadza równowagę a także przyciąga do człowieka inspirację, pomysł na sukces i bogactwo. Postrzegany jest jako kamień pozytywnie wpływający na zdrowie, działa odmładzająco i zapobiega wyczerpaniu fizycznemu jak i psychicznemu.

Różowy Turmalin symbolizuje żeńską energię, przywołuje miłość oraz przyjaźń, wspomaga również w leczeniu wszelakich ran emocjonalnych, usuwa stres oraz napięcie, a także uczy codziennej radości. Znane miejsca jego wydobycia to między innymi Madagaskar, Tanzania oraz Kalifornia w Stanach Zjednoczonych.

Wszystkie złote elementy wykonane są ze stopu 14-karatowego złota.

Do każdego zamówienia dołączamy opisy kamieni.

Długość bransoletki: 18 cm.

Długość kolczyków: ok. 1 cm.

Na specjalne życzenie możemy dostosować długość bransoletki. W takim przypadku prosimy o informację w komentarzu przy składaniu zamówienia.

Z uwagi na to, że każdy produkt w Elfjoy jest wykonywany ręcznie, w pojedynczym egzemplarzu, z naturalnych kamieni, może się on nieznacznie różnić od tego widocznego na zdjęciu. Nie oznacza to jednak, że będzie on mniej uroczy.

Wysyłka: 24 godziny