• IMG_0363
  • IMG_0360
  • IMG_0363
  • IMG_0360

elfjoy basic kit

190.00 PLN

Kolczyki z cyjanitami i apatytami w zestawie z bransoletką z różowymi turmalinami pieczołowicie zaplecionymi na brązowej, jedwabnej nici.

Cyjanit jest uważany za kamień, który pomaga osobie noszącej go, kontrolować własne ciało, szczególnie w okresach stresujących. Wzmacnia inteligencję oraz spontaniczność i żywiołowość.

Apatyt ułatwia osobie go noszącej wyrażanie siebie, wzmacnia ekspresywność oraz pozwala uwierzyć w swoje możliwości, zapewnia samoakceptację i zwiększa poczucie własnej wartości.

Różowy Turmalin symbolizuje żeńską energię, przywołuje miłość oraz przyjaźń, wspomaga również w leczeniu wszelakich ran emocjonalnych, usuwa stres oraz napięcie, a także uczy codziennej radości. Znane miejsca jego wydobycia to między innymi Madagaskar, Tanzania oraz Kalifornia w Stanach Zjednoczonych.

Wszystkie złote elementy wykonane są ze stopu 14-karatowego złota.

Do każdego zamówienia dołączamy opisy kamieni.

Długość bransoletki: 18 cm.

Długość kolczyków: ok. 3 cm.

Na specjalne życzenie możemy dostosować długość bransoletki. W takim przypadku prosimy o informację w komentarzu przy składaniu zamówienia.

Z uwagi na to, że każdy produkt w Elfjoy jest wykonywany ręcznie, w pojedynczym egzemplarzu, z naturalnych kamieni, może się on nieznacznie różnić od tego widocznego na zdjęciu. Nie oznacza to jednak, że będzie on mniej uroczy.

Wysyłka: 24 godziny