• IMG_0347
  • IMG_0354
  • IMG_0347
  • IMG_0354

elfjoy basic kit

190.00 PLN

Kolczyki z ametystami i labradorytami w zestawie z delikatną bransoletką z ametystem i spinelami pieczołowicie zaplecionymi na brązowej, jedwabnej nici.

Piękny Ametyst występuje w różnych wariacjach fioletu. Zwany jest „Kamieniem harmonii i relaksu”. Uwalnia od stresu i negatywnych myśli oraz od codziennego zmęczenia, zapewniając chwile wytchnienia.

Mieniący się tysiącem barw Labradoryt, wykazujący pleochroizm, obdarza osobę go noszącą oryginalnością i entuzjazmem, pomaga znaleźć życiową pasję oraz z zapałem i wytrwałością kroczyć jej drogą.

Spinel występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, najczęściej czerwony lub czarny, z greckiego „spinther” oznacza „iskrę”- kamień ten wzmacnia pozytywne cechy charakteru oraz podwyższa poziom energii.

Wszystkie złote elementy wykonane są ze stopu 14-karatowego złota.

Do każdego zamówienia dołączamy opisy kamieni.

Długość bransoletki: 18 cm.

Długość kolczyków: ok. 2 cm.

Na specjalne życzenie możemy dostosować długość bransoletki. W takim przypadku prosimy o informację w komentarzu przy składaniu zamówienia.

Z uwagi na to, że każdy produkt w Elfjoy jest wykonywany ręcznie, w pojedynczym egzemplarzu, z naturalnych kamieni, może się on nieznacznie różnić od tego widocznego na zdjęciu. Nie oznacza to jednak, że będzie on mniej uroczy.

Wysyłka: 24 godziny