• IMG_4868
  • IMG_4868

kolczyki koła z zielonymi cyjnitami

790.00 PLN

Kolczyki koła z zielonymi cyjanitami, zielonymi turmalinami verdelitami, cytrynowymi chalcedonami, karneolami oraz oliwinami.

Cyjanit jest uważany za kamień, który pomaga osobie noszącej go kontrolować własne ciało, szczególnie w okresach stresujących. Wzmacnia inteligencję oraz spontaniczność i żywiołowość. Znane miejsca wydobycia to między innymi Australia, Kenia, Indie oraz Włochy.

Zielone turmaliny są kojarzone ze szczęściem i zadowoleniem. Podobno mają uzdrawiające i odmładzające właściwości. Znane miejsca ich wydobycia to między innymi Brazylia, Madagaskar i Tanzania.

Chalcedon jest uważany za kamień, który posiada moc uspokajania gniewu. Jest kamieniem uspokajającym, stabilizującym aurę i emocje. Podobno wyzwala towarzyskość. Znane miejsca jego wydobycia to między innymi Arabia Saudyjska, Urugwaj, Indie oraz Brazylia.

Karneol jest znany jako kamień odwagi, dodający śmiałości. Podobno pomaga w akceptacji samego siebie i otwiera osobę noszącą go na świat. Znane miejsca wydobycia to między innymi Egipt, Kolumbia i Chiny. 

Oliwin jest kamieniem powiązany z pozytywnym podejściem do życia i wewnętrznym spokojem. Znane miejsca wydobycia to między innymi Eifel w Niemczech, Wyspy Kanaryjskie, Birma, Arizona, oraz Nowy Meksyk w Stanach Zjednoczonych. 

Wykończenia wykonane ze stopu 14 - karatowego złota.

Ze względu na to, że każda para kolczyków Elfjoy jest robiona ręcznie z naturalnych, organicznych i unikalnych kamieni, kolczyki mogą się różnić od tych widocznych na zdjęciu - nie znaczy to jednak, że będą mniej urocze.

Wysyłka: 24 godziny