• IMG_8895
  • IMG_8945
  • IMG_8895
  • IMG_8945

Poranek w pobliżu pościeli

790.00 PLN

Kolczyki z kamieniami księżycowymi, najwyższej jakości, fasetowanym kwarcem różanym, opalami peruwiańskimi i kryształem z turmalinem, który wygląda jak zatopione w zamarzniętym jeziorze gałązki snów.

Zawieszki są wykonane ze stopu 14 - karatowego złota.

Kamień księżycowy jest głównie kojarzony z kobietami i cechami charakterystycznymi dla nich: miłością, radością z życia, płodnością, młodością i atrakcyjnością. Znane miejsca wydobycia to Brazylia, Stany Zjednoczone, Madagaskar, Sri Lanka oraz Indie. 

Kwarc różany jest znany jako kamień miłości. Charakteryzuje bezinteresowność i altruizm. Znane miejsca jego wydobycia to między innymi Namibia, Brazylia, Madagaskar oraz Kenia.

Opale peruwiańskie są znane z tego, że przynoszą wiarę i spokój. Opale nierozłącznie kojarzone są z bogami, zwane balsamem dla duszy i nieskazitelnej miłości. Inkowie i Aztekowie postrzegali je jako oczy swoich bogów, które zostały zostawione na ziemi na pamiątkę gdy ci ją opuszczali. Jedyne miejsce wydobycia opali peruwiańskich znajduje się w Andach w Peru.

Kryształy są uważane za kamienie oczyszczające, które uwalniają pozytywną energię, oczyszczając duszę i umysł, który z kolei wzmacnia ciało. Znane miejsca wydobycia to między innymi Alpy, Brazylia oraz stan Arkansas w Stanach Zjednoczonych. W połączeniu z turmalinem, uważanym za kamień przyjaźni i miłości, tworzą przepiękny gąszcz magicznego lasu.

Ze względu na unikalny charakter kryształów z turmalinem, każda kolejna para będzie się nieznacznie różnić od poprzedniej, co nie znaczy, że będzie mniej urocza i błoga.

Wysyłka: 24 godziny